Zajímají vás výsledky, zápasy a statistiky?
Stáhněte si oficiální aplikaci EMF Euro 2017!

EMF EURO 2017 - BRNO
ČESKÁ REPUBLIKA - 9.-17. ČERVNA 2017

  1. PÁTEK 9. ČERVNA - 19:00 - 20:30 ZAHAJOVACÍ CEREMONIÁL

    Čer 9. 2017
    Datum Čas Kolo Fáze Skupina Utkání
    09.06.2017 21:30 1 Základní skupina A Česká Republika 0 : 1 Maďarsko
  2. Čer 10. 2017
    Datum Čas Kolo Fáze Skupina Utkání
    10.06.2017 12:00 1 Základní skupina F Slovinsko 2 : 1 Belgie
    10.06.2017 13:00 1 Základní skupina D Kazachstán 3 : 0 Portugalsko
    10.06.2017 14:00 1 Základní skupina E Bosna a Hercegovina 4 : 0 Itálie
    10.06.2017 15:00 1 Základní skupina B Polsko 2 : 0 Ukrajina
    10.06.2017 16:00 1 Základní skupina E Černá Hora 1 : 1 Srbsko
    10.06.2017 17:00 1 Základní skupina D Rumunsko 4 : 1 Řecko
    10.06.2017 18:00 1 Základní skupina B Německo 3 : 4 Bulharsko
    10.06.2017 19:00 1 Základní skupina C Španělsko 0 : 5 Slovensko
    10.06.2017 20:00 1 Základní skupina A Lotyšsko 0 : 4 Izrael
    10.06.2017 21:00 1 Základní skupina C Rusko 0 : 1 Turecko
    10.06.2017 22:00 1 Základní skupina F Chorvatsko 1 : 2 Francie
  3. Čer 11. 2017
    Datum Čas Kolo Fáze Skupina Utkání
    11.06.2017 14:00 2 Základní skupina B Polsko 1 : 1 Bulharsko
    11.06.2017 15:00 2 Základní skupina C Španělsko 3 : 2 Turecko
    11.06.2017 16:00 2 Základní skupina A Maďarsko 6 : 0 Izrael
    11.06.2017 17:00 2 Základní skupina C Rusko 2 : 1 Slovensko
    11.06.2017 18:00 2 Základní skupina B Německo 1 : 2 Ukrajina
    11.06.2017 19:00 2 Základní skupina D Kazachstán 1 : 1 Řecko
    11.06.2017 20:00 2 Základní skupina D Rumunsko 0 : 0 Portugalsko
    11.06.2017 21:45 2 Základní skupina A Česká Republika 6 : 0 Lotyšsko
  4. Čer 12. 2017
    Datum Čas Kolo Fáze Skupina Utkání
    12.06.2017 16:00 2 Základní skupina E Černá Hora 3 : 1 Itálie
    12.06.2017 17:00 2 Základní skupina F Slovinsko 2 : 1 Francie
    12.06.2017 18:00 2 Základní skupina E Bosna a Hercegovina 2 : 0 Srbsko
    12.06.2017 19:00 2 Základní skupina F Chorvatsko 11 : 0 Belgie
    12.06.2017 20:00 3 Základní skupina A Maďarsko 2 : 1 Lotyšsko
    12.06.2017 21:00 3 Základní skupina B Německo 1 : 0 Polsko
    12.06.2017 22:00 3 Základní skupina B Bulharsko 2 : 1 Ukrajina
  5. Čer 13. 2017
    Datum Čas Kolo Fáze Skupina Utkání
    13.06.2017 14:00 3 Základní skupina F Francie 11 : 0 Belgie
    13.06.2017 15:00 3 Základní skupina C Rusko 3 : 0 Španělsko
    13.06.2017 16:00 3 Základní skupina F Chorvatsko 0 : 1 Slovinsko
    13.06.2017 17:00 3 Základní skupina E Černá Hora 3 : 3 Bosna a Hercegovina
    13.06.2017 18:00 3 Základní skupina D Rumunsko 3 : 2 Kazachstán
    13.06.2017 19:00 3 Základní skupina C Slovensko 2 : 2 Turecko
    13.06.2017 20:15 3 Základní skupina A Česká Republika 7 : 0 Izrael
    13.06.2017 21:15 3 Základní skupina E Srbsko 3 : 1 Itálie
    13.06.2017 22:15 3 Základní skupina D Řecko 2 : 1 Portugalsko
  6. Čer 14. 2017
    Datum Čas Kolo Fáze Skupina Utkání
    14.06.2017 14:00 4 Osmifinále L1 Maďarsko 1 : 0 Turecko
    14.06.2017 15:15 4 Osmifinále L2 Polsko 2 : 1 Černá Hora
    14.06.2017 16:30 4 Osmifinále L3 Slovinsko 2 : 2 (3 : 2) Řecko
    14.06.2017 17:45 4 Osmifinále L4 Rusko 1 : 1 (3 : 2) Kazachstán
    14.06.2017 19:00 4 Osmifinále L5 Rumunsko 4 : 1 Srbsko
    14.06.2017 20:15 4 Osmifinále L8 Bulharsko 0 : 1 Česká Republika
    14.06.2017 21:15 4 Osmifinále L6 Slovensko 1 : 2 Francie
    14.06.2017 22:30 4 Osmifinále L7 Bosna a Hercegovina 1 : 0 Chorvatsko
  7. Čer 15. 2017
    Datum Čas Kolo Fáze Skupina Utkání
    15.06.2017 17:30 5 Quarter Final QF1 Maďarsko 1 : 1 (3 : 2) Polsko
    15.06.2017 18:45 5 Quarter Final QF4 Bosna a Hercegovina 0 : 4 Česká Republika
    15.06.2017 20:00 5 Quarter Final QF3 Rumunsko 1 : 0 Francie
    15.06.2017 21:15 5 Quarter Final QF2 Slovinsko 0 : 1 Rusko
  8. Čer 16. 2017
    Datum Čas Kolo Fáze Skupina Utkání
    16.06.2017 19:30 6 Semi Final 1 Maďarsko 0 : 3 Rusko
    16.06.2017 21:00 6 Semi Final 2 Rumunsko 3 : 4 Česká Republika
  9. Čer 17. 2017
    Datum Čas Kolo Fáze Skupina Utkání
    17.06.2017 18:00 7 Plate Final PF Maďarsko 0 : 0 (3 : 2) Rumunsko
    17.06.2017 20:00 7 Finále MF Rusko 1 : 1 (3 : 2) Česká Republika